SESJA NARZECZEŃSKA - FOTOGRAFIA PAR

FOTOGRAFIA PAR, SESJE NARZECZEŃSKIE, SESJE DLA PAR, LOVE STORY, NATURALNA FOTOGRAFIA, LIFESTYLE, 
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA SESJĘ?
Po pierwsze i niezbędne : ZABIERZCIE ZE SOBĄ DOBRY HUMOR, nie przejmujcie się brakiem doświadczenia, większość par go nie posiada i bardzo dobrze, Wy macie być naturalni i Wasze emocje oraz zachowania również, po prostu bądźcie sobą !
Po drugie:  UBIERZCIE SIĘ W UBRANIA, KTÓRE LUBICIE ALE I RÓWNIEŻ, W KTÓRYCH NAJLEPIEJ WYGLĄDACIE I KTÓRE BĘDĄ ODDAWAŁY CHARAKTER SESJI a reszta?
reszta wyjdzie sama ;)

CZYM JEST SESJA NARZECZEŃSKA, O CO W NIEJ CHODZI I JAK TO WYGLĄDA?
Sesja narzeczeńska ma na celu poznanie się bliżej, zbudowania miłej relacji z fotografem, zapoznanie się ze stylem pracy i osobowością fotografa oraz obycie się ze sprzętem fotograficznym. Jest stosunkowo krótka i tym samym mocno nacechowana emocjami :) Taką sesję wykonujemy tylko przed ślubem - może być kilka miesięcy lub kilka dni przed ślubem. Warto zdecydować się na sesję odpowiednio wcześnie, byście mogli zobaczyć  jej efekty jeszcze przed ślubem, a nawet móc wykorzystać zdjęcia np, do zaproszeń, czy dekoracji ślubnych. Podczas wykonywania zdjęć na takiej sesji nie ustawiam Was od A do Z, nie tworzę sztampowych ujęć i sztywnej atmosfery. Staram się by sesja narzeczeńska była dla was pewnego rodzaju randką, podczas której Wy i wasze uczucia grają rolę pierwszoplanową :) Moją rolą jest uwiecznić Wasze emocje w kadrze - więc jestem bardziej obserwatorem i rejestratorem chwil. Oczywiście służę pomocą, doradzam i podpowiadam  tak, byśmy byli zadowoleni z wspólnych efektów.

JAKI WYBRAĆ TERMIN, ILE CZASU TRWA  SESJA, CZY  FOTOGRAF NARZUCA MIEJSCE?
Oczywiście mogłabym Was zasypać setką miejsc w całej Polsce i być może za granicą, gdzie moglibyśmy wykonać taką sesję, ale sądzę, ze nie o to w niej chodzi. Sesja narzeczeńska jak sama nazwa podpowiada powinna być Waszą historią z Waszym ulubionym miejscem w tle - może i ściśle związanym właśnie z zaręczynami? Dlaczego nie! :) ... ale może również być miejscem, w którym wspólnie pracujecie czy realizujecie swoje pasje, albo miejscem, gdzie kochacie jeździć na wakacje i nigdy nie macie tam wspólnego zdjęcia. Sesja trwa zwykle 1-2 godz. - wszystko zależy od charakteru sesji i miejsca. Do wybranej lokalizacji jedziemy wspólnie, a najlepszymi godzinami na sesję są albo godziny wczesno poranne albo ostatnie przed zachodem słońca i ten czas ja osobiście najbardziej preferuje - wtedy już samo światło jest miękkie, ciepłe i nastrojowe! Oczywiście z pogodą nawet w najbardziej upalne lato nie wygramy i może się zmienić z minuty na minutę - w tym wypadku rezygnujemy z sesji! ... żartuję!! :) Oczywiście, jeśli tylko chcecie działamy dalej! :) Nie straszne mi są zachmurzenia, zimno, a nawet burze deszczowe czy śnieżne. Mogę Wam opowiedzieć nie jedną anegdotkę pogodową, z której wspólnymi siłami z narzeczonymi  uszliśmy cało, wesoło i z świetnymi kadrami :)