ORYGINALNE MIEJSCE NA ŚLUB I WESELE : SZYB BOŃCZYK MYSŁOWICE

ETYKIETY: BLOG, INSPIRACYJNIE, MIEJSCE NA ŚLUB I WESELE, ŚLĄSKJeśli poszukujecie nietypowego miejsca na wesele w postindustrialnym klimacie, jesteście ze Śląska i cenicie sobie górniczą tradycję to miejsce jest wręcz idealne dla Was!! Szyb Bończyk to kompleks Bankietowo-Konferencyjny, w skład którego wchodzą 4 odrębne sale, które pomieszczą w sumie 160 gości. Miejsce to zostało całkowicie odremontowane i dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających gości. Powstało w budynku działającym w latach 1911-1984 szybu nieistniejącej już Kopalni Mysłowice.


Mieliśmy już okazję fotografować ślub w tym miejscu i jesteśmy nim zauroczeni. To naprawdę magiczne miejsce. Dobre jedzenie, piękny wystrój z historią w tle, dostosowane sale zarówno dla potrzeb gości siedzących jak i tych, którzy liczą na weselu na dobrą taneczną zabawę.  Do dyspozycji Pary Młodej są również 2 dodatkowe sale, w jednej można wziąć Ślub Cywilny - dla par, które zdecydują się na wesele w formie all inclusive - usługa ta jest gratis.  Druga sala to miejsce, w którym odbywają się dodatkowe atrakcje jak muzyka na żywo lub podziękowania dla rodziców.
Również i my bez problemu odnaleźliśmy się w tym miejscu - piękne detale, magiczna możliwość wykorzystania oprawy świetlnej przez zespół czy DJ-a daje nam naprawdę ciekawy efekt fotograficzny :) Polecamy Wam to magiczne miejsce! ;)


"Szyb Bończyk to miejsce niezwykłe. Tu historia spotyka się z teraźniejszością, tu tradycja ma swój najlepszy smak. W jedynym z nielicznych takich w Polsce, zachowanym od zapomnienia górniczym pejzażu, odbywają się najważniejsze wydarzenia Twojego życia. Zaproś do nas gości na Swoją uroczystość, spędź wyjątkowe chwile w doborowym towarzystwie, pracuj podczas przełomowej konferencji, pokaż światu swoją wystawę, wsłuchaj się w dźwięk muzyki granej na żywo."
N a   I n s t a g r a m i e :
@joanna.pulak.photography