NASZ ALBUM ŚLUBNY

Organizacja własnego ślubu to nie lada wyzwanie. Chcielibyście by Wasz Ślub był wyjątkowy, a wszyscy goście zadowoleni. Na tym etapie zapewne macie już wybraną datę ślubu, miejsce ceremonii oraz miejsce wesela, a także najważniejsze  z perspektywy waszej pamiątki ślubnej - macie zarezerwowany termin u fotografa ;)

Lecz co dalej? Przed Wami niestety jeszcze sporo spraw organizacyjnych. Mam dla Was niespodziankę jak w uporządkowany i przyjemny sposób sobie z nimi poradzić - chciałabym przedstawić Wam nowe narzędzie specjalnie dla moich klientów ;)Jeśli widzicie dalszą część postu, to znaczy, że jesteśmy już po podpisaniu umowy i ustaleniu podstawowych szczegółów. Teraz przedstawiam Wam nowoczesny, internetowy organizer ślubny połączony z galerią internetową, dzięki któremu zaoszczędzicie sporo czasu i zminimalizujecie stres, a wszystkie potrzebne rzeczy będą dla Was dostępne w jednym miejscu.


Jakie narzędzia oferuje Nasz Album Ślubny?


To kompleksowe narzędzie, które pomoże stworzyć Wam dobry plan i sukcesywnie realizować jego założenia, a dla waszych przyszłych gości może stać się wielkim udogodnieniem w sprawie dojazdu na ślub czy zawsze trudnym wyborem prezentów. Dla wszystkich będzie stanowić oryginalną niespodziankę, dzięki której będą z wami mogli przeżywać emocje związane z Waszym ślubem.

Zobaczcie sami jak to wygląda:


PERSONALIZACJA STRONY:


DAJCIE SIĘ POZNAĆ BLIŻEJ:


STWÓRZCIE MAPĘ DOJAZDU NA WASZ ŚLUB:


UŁATWCIE WASZYM GOŚCIOM WESELNYM WYBÓR PREZENTÓW ŚLUBNYCH:DO WASZEJ DYSPOZYCJI W PANELU JEST RÓWNIEŻ WIELE BARDZIEJ OSOBISTYCH NARZĘDZI DO PLANOWANIA ŚLUBU,
KTÓRE NIE BĘDĄ DOSTĘPNE NA WASZEJ STRONIE ŚLUBNEJ:


STWÓRZCIE LISTĘ GOŚCI:


SPORZĄDŹCIE LISTĘ NAJWAŻNIEJSZYCH ZADAŃ PRZED ŚLUBEM:


OKREŚLCIE WASZ BUDŻET:Najlepsze zostawiłam na koniec! Dla wszystkich moich klientów narzędzie dostępne jest w CENIE PAKIETU ŚLUBNEGO ;)

Przed ślubem, jeśli zdecydowaliście się u mnie na sesję narzeczeńską możecie się nią podzielić z najbliższymi - Wasza strona może być ogólnie dostępna lub zabezpieczona hasłem i tylko wybrane przez Was osoby będą miały do niej dostęp.


Aby uniknąć stresu w dniu waszego ślubu warto wcześniej wszystko zaplanować i sporządzić plan dnia. Sekcja ta połączona jest z moim panelem administracyjnym związanym z Waszymi zdjęciami ślubnymi co oznacza, że przed ślubem będę miała od Was wszystkie potrzebne informacje, miejsca i godziny spotkania - pełny plan Waszego Ślubu. Listę możecie również wydrukować i wręczyć ją oprawie muzycznej czy kamerzyście. 


Po ślubie Wasza strona zamienia się w platformę, dzięki której dalej pozostajemy w kontakcie i macie dostęp do swoich zdjęć ślubnych. Możecie dokonywać selekcji zdjęć do albumu, decydować które zdjęcia będą widoczne dla waszych gości i tym samym, które zdjęcia mogą pobrać w pełnej rozdzielczości lub zamówić bezpośrednio u mnie w formie odbitek czy innych foto gadżetów. Strona połączona jest również z mediami społecznościowymi, co daje możliwość publikacji zdjęć dla szerszego grona.  To wszystko będzie dla Was dostępne do pierwszej rocznicy ślubu! ;)

Wszelkie informacje do zalogowania się do Waszego Panelu otrzymacie w mailu ode mnie, w razie jakichkolwiek pytań - piszcie joanna.aszka@gmail.com, dzwońcie 883 922 942 - chętnie pomogę ;)