MOTYW PRZEWODNI : FOLK

Ślub. Jeden, wyjątkowy dzień dla Pary Młodej i ich najbliższych, skrupulatnie przygotowywany od miesięcy. To czas, w którym emocje przeplatają się z dobrą zabawą, pysznym jedzeniem i pięknymi dekoracjami. To własnie te ostatnie decydują o wyjątkowym charakterze tego dnia i ujednolicają styl imprezy. Uwielbiam śluby dopracowane, w których widać włożone serce i zainteresowania Pary Młodej.

Dlatego powstał pomysł, by nie tylko podzielić się z Wami zdjęciami, które mają na celu pokazanie Wam naszego stylu pracy i pomóc w podjęciu decyzji o współpracy z nami jako fotografami na Waszym Ślubie, ale również  zainspirować jeszcze niezdecydowane pary, że stworzenie spójnego motywu przewodniego ślubu nadaje mu indywidualnego charakteru i dopełnia wspomnienia. Nie bójcie się pokazać siebie, wesele nie jest jak mówią dla rodziny ale dla Was. Goście Weselni będą wspominać ten dzień do następnego ślubu, na który zostaną zaproszeni, Wam wspomnienia pozostaną na zawsze! ;)

Motyw waszego ślubu nie musi być idealnie odwzorowany i nie trzeba się trzymać stałych zasad danego stylu. Zaczerpnijcie z niego co pasuje do Was, a resztę dodajcie od siebie, by stworzyć swój wymarzony ślub. Łowickie klimaty ale w nowoczesnym wydaniu, mocne kolory, piękne polne kwiaty i Kraków w tle to motyw przewodni A&G.  Ja jestem zauroczona połączeniem, a Wy co sądzicie? ;)


Jeśli zainspirowałam Was motywem łowickim, sprawdźcie jak można go jeszcze wykorzystać:


N a   I n s t a g r a m i e :
@joanna.pulak.photography