MENU WESELNE : SUSHI BAR

ETYKIETY: BLOG, INSPIRACYJNIEMENU WESELNESUSHI BAROrganizując swój wielki dzień chcielibyście stworzyć niepowtarzalny klimat i wyróżnić się na tle tradycyjnych wesel, serwując swoim gościom oryginalne niespodzianki? Co powiecie na sushi?


Ta nowoczesna, coraz bardziej popularna przekąska może stanowić niezapomnianą atrakcję. W gronie gości na pewno znajdą sie ci, którzy nie mieli jeszcze okazji próbować, będzie to dla nich zaskakujące doświadczenie. Z kolei goście, którzy zajadają się na co dzień takimi przekąskami, tym bardziej docenią wasze zaangażowanie w organizację menu i chętnie sięgną po nie na weselu :) 

Warto wiedzieć!
Sushi jest lekkostrawne, więc idealnie wkomponuje się w klimat ślubnych degustacji.  Powinno być przygotowywane tylko z najlepszych produktów i oprócz walorów smakowych musi również być estetycznie zaserwowane. W Polsce nie jest jeszcze zbyt popularną przekąską w menu ślubnym dlatego warto pomyśleć o osobnym barze sushi tylko dla zainteresowanych. Świetnym pomysłem i efektem zaskoczenia będzie również pokaz specjalny mistrza sushi. Oprócz wymiaru estetycznego, będzie niewątpliwie atrakcją wieczoru. Ręcznie przygotowywane na oczach zaproszonych gości japoński przysmak rozbudzi apetyt każdego. Sushi świetnie sprawdzi się nie tylko na przyjęciu inspirowanym Dalekim Wschodem, ale również na nowoczesnym i eleganckim weselu.


N a   I n s t a g r a m i e :
@joanna.pulak.photography