MENU WESELNE : CANDY BAR

ETYKIETY: BLOG, INSPIRACYJNIEMENU WESELNE, CANDY BAR
Planując menu weselne większość Młodych Par jako dodatek kulinarny wybiera wiejski stół, jest to już wręcz tradycja na polskim weselu. Jednak dzisiaj chciałabym Was przekonać do nieco innego bufetu, a mianowicie odejść od ciężkich, tłustych i swojskich wyrobów, a skupić się na równie atrakcyjnym choć na weselach nie docenianym aspekcie słodkości i łakoci.


Tort weselny, deser, czy kilka pokrojonych kawałków ciasta na paterach rozstawionych po stołach to standard, jednak przyznajcie się ile razy jako goście na weselu zdarzyło Wam się w pełni zaspokoić swoje łakome podniebienia? Pomijając atrakcyjność tortu czy deseru, ciasta na stołach nie stanowią już łakomego kąska, tym bardziej z godziny na godzinę trwającego przyjęcia. Sernik, makowiec, jabłecznik czy piernik chyba już się przejadły. Chętniej sięgnęlibyście po nie na dzień następny do kawy podczas pierwszych wspomnień weselnych ;)

Dzisiaj mam dla Was iście słodką inspiracje 
- CANDY BAR lub bardziej polską wersje SŁODKI BUFET.

Co znajdziemy na takim słodkim stole? W zasadzie wszystko! To nie tylko miejsce gdzie możecie znaleźć ciasta, ciasteczka, babeczki i różnego rodzaju cukierki, lizaki, pianki czy żelki - to również świetne miejsce na bardziej autorskie słodkości podkreślające motyw przewodni wesela. Nie martwcie się, że taka atrakcja to niesamowity wydatek i musicie od razu myśleć o mistrzu cukiernictwa, który zaaranżuje i przygotuje Wam ten kącik. Użyjcie własnej wyobraźni, postawcie na to co wy i wasi najbliżsi lubicie najbardziej i dajcie się ponieść własnej kreatywności.


Nie zapomnijcie również o słodkościach dla tych bardziej pełnoletnich łasuchów lubiących desery w płynnej i procentowej odsłonie ;)


CANDY BAR to również świetny motyw przewodni na sesję ślubną! 
E&K świetnie wykorzystali ten motyw na swoim wielkanocnym ślubie, razem stworzyliśmy spójny, pastelowy, iście wiosenny materiał
- tutaj możecie zobaczyć więcej zdjęć. Po więcej słodkich inspiracji zapraszam Was do BRIDELLE , do KĄCIKA INSPIRACJI ŚLUBNYCH oraz na PERFECT MOMENTS , a jeśli szukacie miejsca gdzie znajdziecie idealnego cukierka - czeka na Was krakowska BOMBONIERKA ;)


N a   I n s t a g r a m i e :
@joanna.pulak.photography