JAK WYKREOWAĆ ŚLUB W WYBRANEJ ARANŻACJI?


Marzycie o wyjątkowym ślubie? Chcielibyście by był niepowtarzalny i spójny, ale nie wiecie jak się do tego zabrać? Szukacie inspiracji ale gubicie się w gąszczu niepotrzebnych informacji i zdjęć? Mam dla Was idealny zbiór inspiracji ślubnych dla każdej Pary Młodej! 

Tak! Chce Was zainspirować do twórczego podejścia do organizacji ślubu i przemyślanych dodatków. Ślub to niepowtarzalne wydarzenie i tak jak wkładacie serce w poszukiwania idealnego miejsca na wesela, oprawy muzycznej czy fotografa warto również zastanowić się nad stylem i detalami - bo to one stworzą ten wyjątkowy klimat całego dnia. Jeśli śledzicie mojego Facebooka lub słyszeliście o blogu Bridelle, zapewne część z Was już się domyśla o czym będzie ten wpis.

"Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią" -  Książka Bridelle Style, bo o niej mowa, już od samego początku ruszyła ślubnym wydawnictwem i stała się niezastąpionym zbiorem inspiracji. Wszystko pięknie opublikowane, z ogromną starannością dobrane detale, zebrane w 17 najmodniejszych stylizacjach. To nie tradycyjny poradnik jak przygotować się do ślubu, nie znajdziecie w nim długich tekstów - książka opowiada wszystko zdjęciami! Przez co, moim zdaniem, jest jeszcze bardziej czytelna. Krótkie uwagi spajają wszystko w całość, a brak reklam sprawia, że książka wydaje się jeszcze bardziej ekskluzywna i wyjątkowa. 

Od teraz mam ją specjalnie dla Was jako prezent na początek naszej współpracy! 


Każda z par, która od teraz podpisze z nami umowę na pełny Pakiet Ślubny otrzyma
w prezencie tę cudownie inpirującą książkę !!! Odkąd tylko dowiedziałam się, że ma powstać pierwsza ślubna książka, czekałam na nią z ogromnym zainteresowaniem. Kiedy zaproponowano mi reklamę w dołączonym do książki Bridelle Wedding Guide byłam zaszczycona! To nie tylko przepięknie wydany poradnik dla Państwa Młodych jak wykreować ślub w wybranej aranżacji, to również niezastąpiony album pełen ślubnych inspiracji i stylizacji dla fotografów. Wiedziałam, że będzie pięknie, blog bridelle bardzo dobrze znam, ale efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Cudnie wydana, każdy detal dopracowany, bez zbędnej treści - tylko to, co najważniejsze w inspiracyjnie estetycznej formie! Polecam!! ;) Jeśli ta książka Was zainteresuje, to na pewno również i II część oraz fakt, że przygotowywana jest już III książka !! 

Przykładowe strony z książki: