DETALE : ZONARTI STUDIO DEKORACJI ŚLUBNYCH

ETYKIETY: BLOG, INSPIRACYJNIE, POLECAM, DETALEDzisiaj otwieram nowy cykl na blogu: INSPIRACYJNIE. Znajdziecie w nim firmy, miejsca i ludzi, z którymi bezpośrednio miałam okazję współpracować, a które oczarowały mnie swoimi produktami, profesjonalizmem i nietuzinkowymi pomysłami. Ślub to niepowtarzalne wydarzenie w Waszym życiu, każdy szczegół, każdy detal podkreśla wyjątkowość tej chwili, warto by były one ze sobą spójne i równie nietuzinkowe jak Wy sami.

Jeśli planujecie ślub i nie macie jeszcze dekoracji, zaproszeń, a myślicie o czymś wyjątkowym - zainteresuje Was z pewnością  Firma Zonarti - Studio Dekoracji Ślubnych  
- oryginalne, drewniane dekoracje ślubne będą nie tylko pięknie się prezentowały na Waszym ślubie i później na pamiątkowych zdjęciach, ale również mogą stać się miłym i eleganckim prezentem dla waszych gości! ;) Tutaj znajdziecie wyczerpujące recenzje na temat firmy i ich produktów : www.magia-siostr.blogspot.com oraz  www.slubnaglowie.pl , a ja zapraszam Was do obejrzenia zdjęć produktowych, które m.in. miałam przyjemność wykonać podczas naszej współpracy z firmą Zonarti. 


N a   I n s t a g r a m i e :
@joanna.pulak.photography