SESJA W DNIU WESELAKiedyś sesja ślubna w dniu ślubu była wręcz opcją obowiązkową. Państwo Młodzi wraz z fotografem udawali się do jego atelier i tam pozowali do kilku ujęć wg określonego schematu. Zdjęcia niestety były mocno sztampowe, płaskie i bez wyrazu. Dzisiaj fotografia ślubna przeniosła się zdecydowanie na wyższy poziom. Kreatywność i oryginalność to podstawa, a każdy kadr ma rozbudzać emocje.

Moim zdaniem sesja ślubna jest zwieńczeniem Waszych ślubnych wspomnień. To wisienka na torcie materiału zdjęciowego i warto ją wykonać. Teraz pozostaje pytanie czy sesja  w dniu ślubu czy może kiedy indziej? Ja osobiście kocham plenery ślubne i jestem zwolennikiem wykonania ich na spokojnie w wybranym przez Was miejscu i czasie, podkreślając Wasze charaktery i wspólne pasje. Nie martwcie się, jeśli jednak nie możecie sobie na to pozwolić - zawsze znajdzie się chwila i urokliwe miejsce w Dniu Ślubu kiedy możemy zrealizować równie piękną i wartościową sesję.

W tym wypadku warto o tym pomyśleć już na etapie organizacji miejsca wesela. Wiele lokali umiejscowionych jest w malowniczych zakątkach lub same oferują wspaniale przygotowane do tego miejsca, np. własne ogrody. Największą siłą takiej sesji jesteście przede wszystkim Wy i towarzyszące Wam w tym dniu emocje oraz dodatki . Atmosfera tego dnia jest niepowtarzalna, a te kilkanaście minut tak intensywne, że dla wielu par dużo mniej stresujące niż dodatkowy wyjazdowy plener.

Jednym z takich miejsc dostosowanych również na potrzeby sesji ślubnej jest Dworek przy Lesie w Zimnodole koło Olkusza. Klasyczny dworek i zadbany, urządzony w urokliwym stylu ogród daje wiele możliwości na krótką sesję plenerową. Zobaczcie sami!