ALBUM POKAZOWY

ETYKIETY: BLOG, ALBUM POKAZOWYZdjęcia to najważniejsza pamiątka ze ślubu, wymagająca specjalnej oprawy. Na rynku znajdziecie wiele różnych foto produktów, dzięki którym Wasze zdjęcia ślubne będą mogły pięknie się  eksponować, każdego dnia przypominając Wam najszczęśliwsze chwile. Każdy fotograf w swojej ofercie proponuje wiele różnych możliwości, pakiety ślubne dopasowane do Waszych potrzeb, a w nich oryginalną oprawę zdjęć.


Ja uwielbiam klasykę w nowoczesnym wydaniu. Nie wyobrażam sobie, by Wasze zdjęcia miały zajmować tylko miejsce na płytach DVD czy komputerze, dlatego zawsze polecam Wam odbitki, tradycyjny album lub hit ostatnich sezonów: elegancki, drukowany w wysokiej jakości foto album z oryginalnym projektem zdjęć. Nie ma nic bardziej wartościowego niż dzielenie się z najbliższymi wspólnymi wspomnieniami, dlatego możecie także zdecydować się na pakiet albumów dla Waszych bliskich.

Pytacie mnie często,czy na spotkaniu będziecie mogli na żywo zobaczyć przykładowy foto album - oczywiście, że tak. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przygotowałam kilka produktów pokazowych, w tym przede wszystkim drukowany foto album, kilka zdjęć z portfolio, które możecie zobaczyć na żywo już w efekcie końcowym na wysokiej klasy odbitkach oraz tradycyjny album z okładką własnego projektu. Oczywiście, to tylko pokazowe rozwiązania a do Waszej dyspozycji jest cała paleta kolorów okładek oraz kilka materiałów, z jakich okładki mogą być wykonane. 


Poniżej kilka zdjęć pokazowych produktów, którym będziecie mogli przyjrzeć się bliżej na naszym spotkaniu ;) Do zobaczenia ! Joanna